COOLHOSTING.CZ - Spolehlivý partner pro Vaše webové projekty


Kdo jsme?

Staráme se o bezpečí a dostupnost Vašich internetových projektů.

Věnujte se svému podnikání a zbytek nechte na nás.

CoolHosting je značka provozovaná společností Fortion Networks, s.r.o. působící na trhu od roku 2003. Zabýváme se poskytováním komplexních služeb pro provoz internetových portálů, pokročilých e-shopů, portfolií webových studií i větších celků. Rosteme společně s Vámi. Pronajímáme fyzické a virtuální managed servery a staráme se o ně po celý jejich životní cyklus. Od návrhu infrastruktury, přes migraci dat až po samotný provoz a technickou podporu. Dále zajišťujeme webhosting, SSL certifikáty a registraci domén z celého světa.

Bezpečnost dat je pro nás klíčová

Bezpečí Vašich dat je u nás na prvním místě. Námi využívaná datacentra jsou špičkově vybavena. Odolají jak nepříznivým vlivům, tak fyzickým nebo síťovým útokům. Data zálohujeme denně do geograficky odlišné lokality. Na všech serverech používáme zrcadlení disků RAID 1, které zabraňuje ztrátě dat při selhání jednoho z disků. Sledujeme současné bezpečnostní trendy a veškeré naše technologie jsou pravidelně aktualizovány.

 

Používáme špičkové technologie

Využíváme operační systém CloudLinux na bázi RedHat Enterprise Linux. Ten zajišťuje vysokou stabilitu a výkonnost serverů maximálním využitím serverových zdrojů a izolací jednotlivých domén pomocí virtualizace. Využíváme pouze prověřený, značkový a spolehlivý hardware. Rychlou a automatickou aktualizaci našich systémů zajišťujeme konfiguračním managementem, díky čemuž eliminujeme riziko lidských chyb.

 

Vyvinuli jsme pokročilý zákaznický systém

Navrhli a naprogramovali jsme vlastní, plně automatizovaný a uživatelsky přívětivý portál WebPanel. Umožňuje rychle a efektivně spravovat Vámi využívané služby a maximální bezpečnost je zajištěna zřizováním podúčtů pro Vaše zaměstnance, partnery nebo klienty s omezenými právy. Zákaznický systém neustále zdokonalujeme nejen na základě Vašich podnětů.

 

Technologie neustále monitorujeme

Veškeré technologie jsou nepřetržitě sledovány stovkami sensorů nástrojem PRTG monitoring. V případě vzniku odchylky okamžitě zasáhneme ještě před vznikem chyby. Reagujeme na ně 24/7 a ve stejném režimu máme dostupnou také telefonickou podporu pro naše zákazníky využívající managed služby.

 

Máme vlastní IP adresy

Jsme členem organizace RIPE NCC zajišťující správu IP adres. Provozujeme autonomní systém a používáme vlastní IP adresy. To nám zajišťuje nezávislost na konkrétním dodavateli konektivity nebo na fyzickém umístění technologií. Přidělené IP adresy zůstávají za každých okolností neměnné. Kromě toho jsme také členy sdružení CZ.NIC provozující registr CZ domén a podílíme se tak na chodu správce české národní domény.

 

Diktujte si náročné požadavky. My je splníme.

 

Hledáme nejlepší varianty

Nechte vše na nás. Poradíme Vám s výběrem vhodného řešení a provedeme Vás nastavením Vašich služeb. Ke každému projektu přistupujeme individuálně. Nabídku služeb přizpůsobíme Vašim konkrétním potřebám. Jsme flexibilní. Fungujeme rychle. Rozumíme Vašim potřebám a poskytujeme Vám 100% servis. Zajistíme Vám kompletní migraci z původní lokace. Vy se mezitím věnujte svému byznysu a svým zákazníkům.

 

Jsme kreativní

Baví nás experimentovat a nacházet inovativní řešení. V týmu se podporujeme a tvoříme kvalitní výsledky. Nejsme korporace, máme prostor a čas se zabývat Vašimi specifickými požadavky. Nejsme svázáni administrativou a konvenčním myšlením.

 

Nabízíme férovou a konečnou cenu

Účtujeme férovou a konečnou cenu za pronajatou službu. Naše zákazníky si hýčkáme a nesvazujeme je závazky. Víme, že flexibilita je pro Vás často rozhodující, a proto je možné pružně měnit parametry u většiny našich služeb. Vyzkoušejte si nás při pronájmu virtuálního managed serveru. Když budete spokojeni, kdykoliv jej můžeme nahradit fyzickým.


Zavolejte nám
+420 776 776 789

Tento web využívá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.