COOLHOSTING.CZ - Spolehlivý partner pro Vaše webové projekty


Reference

Naše služby využívá přes 1000 zákazníků z řad firem, podnikatelů i soukromých osob z České republiky, Slovenska a celé Evropy. Velice si toho vážíme a snažíme se vždy budovat dlouholeté vztahy založené na důvěře a spokojenosti, což dokládají naše reference.

Přečtěte si případovou studii u našeho klienta ANT studio, kterému naše služby pomáhají růst.


Výběru hostingu jsem věnoval více než dva týdny, ale až ve Fortion Networks jako jediní rychle a především přesně pochopili naše specifické potřeby a svou nabídku jim promptně přizpůsobili. Navíc jejich poměr výkon/cena zcela zastínil konkurenční nabídky. Naše potřeby na další přizpůsobení (omlazení.cz je nejrychleji rostoucí web pro ženy v ČR - 4 500 000 zobrazení za měsíc, téměř 300 000 unikátních uživatelů měsíčně) vždy řeší nejen kreativně, ale hlavně rychle. U Fortion Networks se cítíme v bezpečí.

Ing. Lukáš Vodička  |  www.omlazeni.cz

Pro společnost Plugo s.r.o. a nasazované řešení z oblasti internetových obchodů, firemních www stránek a vnitrofiremních aplikací jsme hledali spolehlivého partnera pro poskytování webhostingových služeb. Po důkladné analýze nabídek získala naši důvěru společnost Fortion Networks s.r.o., která nás oslovila nejen šíří poskytovaných služeb, ale především ochotou řešit naše individuální požadavky. Během více jak pětileté spolupráce společnost Fortion Networks s.r.o. překonala naše vysoká kritéria na zajištění běhu našich serverů a odezvu řešení požadavků.

Ing. Miloslav Vaněk  |  Plugo s.r.o.  |  www.plugo.cz

Služeb firmy Fortion Networks využíváme od roku 2005. Ceníme si především perfektní spolehlivosti služeb, profesionální podpory v kteroukoliv hodinu a ochoty vyjít vstříc našim velmi specifickým požadavkům. Naše servery už bychom nesvěřili nikomu jinému.

Ing. Petr Kalíš  |  Dataprojekt s.r.o.  |  www.dataprojekt.cz

Jakožto webový generátor, který má za sebou více jak půl miliónu stránek, klademe vysoké nároky nejen na kvalitní hardware, ale i na řadu specifických nastavení serverových technologií. Rychlost řešení požadavků, ochota a osobní přístup jaký se nám dostalo u firmy Fortion Networks bychom hledali jinde marně.

Tomáš Růžička  |  www.websnadno.cz

Naše agentura Hotelpro s.r.o. provozující 6 pražských hotelů a 3 agenturní weby má velké nároky na webhosting. Vzhledem k tomu, že používáme vlastní online rezervační systém na 9 prodejních webech, které jsou pro nás jednou z priorit, potřebujeme nejen nejvyšší technické parametry a dobrou dostupnost, ale i nadstandardní osobní servis dostupný v případě jakéhokoliv problému a schopný okamžitě reagovat (ne nějaké callcentrum). Fortion Networks splňuje tyto naše nároky mnohem lépe než předchozí partner (jeden z největších na našem trhu) a to za mnohem nižší cenu.

Jiří Richter  |  Hotelpro s.r.o.  |  www.smallcharminghotels.com

Společnost Webdio, s.r.o. se zabývá provozováním informačních portálů (www.emimino.cz, www.labuznik.com, www.vitalion.cz, www.arome.cz), které měsíčně navštíví více než 500 000 reálných uživatelů. Všechny naše portály hostujeme již několik let u společnosti Fortion Networks s jejichž službami jsme naprosto spokojeni. Oceňujeme především možnost specifických řešení hardware i software na našich serverech a současně i podporu při migracích nových portálů do našeho portfolia.

Radomír Hejl  |  Webdio s.r.o.  |  www.webdio.cz

Když jsem před mnoha lety hledal kvalitní webhosting pro svůj internetový projekt, nebylo lehké vybrat si z poměrně velkého množství firem nabízející webhostingové služby. Každá o sobě píše samé krásné věci, ale to Vy nepoznáte dokud nezaplatíte první fakturu za web hosting a doménu. Po čase zjistíte, že ta jejich dostupnost serverů, databáze MySQL, zálohování, poštovní server, neomezený přenos dat a technická podpora není zdaleka tak úžasná, jak si ji vychvalují firmy na svých titulních stránkách webu. Za dobu, co dělám webové stránky jsem hostoval na mnoha webhostinzích a nebyl jsem úplně spokojený. Pak mi kamarád doporučil hosting u firmy Fortion Networks, s.r.o. a já ho zkusil. Zaplatil jsem si ho na nejkratší možnou dobu a čekal, co se bude dít. Teď využívám několikátým rokem managed server a jsem spokojený.

Martin Pleschinger  |  www.supergames.cz

Pro projekt hryprodivky.cz jsem hledal cenově výhodný, avšak i výkonově silný hosting. Po zkoušení několika zahraničních a českých firem jsem si vybral managed server od firmy Fortion Networks. Během celé doby nebyl s provozem větší problém. Veškeré mé požadavky byly vždy splněny, dotazy zodpovězeny. Hosting tedy rozhodně doporučuji.

Petr Novotný  |  www.hryprodivky.cz

Již šest let mi společnost Fortion Networks zajišťuje bezproblémový provoz mých webových stránek. Oproti konkurenci jsou trochu dražší, ale za vložené peníze dostávám nadstandardní služby.

Radek Novák  |  www.webgames.cz

Zavolejte nám
+420 776 776 789

Tento web využívá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.